bg

Privaatsuspoliitika

Meie kohustus kaitsta teie privaatsust

http://1wincybersec.com/-st ligipääsetavas Pragmatic Plays on üks meie peamisi prioriteete meie külastajate privaatsus. See privaatsuspoliitika dokument sisaldab teavet, mida Pragmatic Play kogub ja salvestab ning kuidas me seda kasutame.

Kui teil on lisaküsimusi või vajate meie privaatsuspoliitika kohta lisateavet, võtke meiega ühendust.

Andmekaitse üldmäärus (GDPR)

Oleme teie teabe vastutav töötleja.

Pragmatic Play LLC õiguslik alus käesolevas privaatsuspoliitikas kirjeldatud isikuandmete kogumiseks ja kasutamiseks sõltub meie kogutavatest isikuandmetest ja konkreetsest kontekstist, milles me teavet kogume:

  • kasutamiseks sõltub meie kogutavatest isikuandmetest ja konkreetsest kontekstist, milles me teavet kogume:
  • Olete andnud Pragmatic Play LLC-le selleks loa
  • Teie isikuandmete töötlemine on Pragmatic Play LLC õigustatud huvides
  • Pragmatic Play LLC peab järgima seadusi

Pragmatic Play LLC säilitab teie isikuandmeid ainult nii kaua, kui see on vajalik käesolevas privaatsuspoliitikas sätestatud eesmärkide saavutamiseks. Säilitame ja kasutame teie teavet ulatuses, mis on vajalik meie juriidiliste kohustuste täitmiseks, vaidluste lahendamiseks ja poliitikate jõustamiseks.

Kui olete Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) elanik, on teil teatud andmekaitseõigused. Kui soovite saada teavet, milliseid isikuandmeid me teie kohta hoiame ja kui soovite, et need meie süsteemidest eemaldataks, võtke meiega ühendust.

Teatud juhtudel on teil järgmised andmekaitseõigused:

  • Õigus pääseda juurde, uuendada või kustutada teavet, mis meil on teie kohta.
  • Õigus parandada.
  • Õigus esitada vastuväiteid.
  • Piirangu õigus.
  • Õigus andmete teisaldatavusele
  • Nõusolek tagasivõtmise õigus

Logifailid

Pragmatic Play järgib logifailide kasutamise standardprotseduuri. Need failid logivad külastajaid, kui nad veebisaite külastavad. Kõik hostimisettevõtted teevad seda ja osa hostimisteenuste analüüsist. Logifailide kogutud teave sisaldab Interneti-protokolli (IP) aadresse, brauseri tüüpi, Interneti-teenuse pakkujat (ISP), kuupäeva ja kellaaja templit, viitavaid/väljuvaid lehti ja võib-olla ka klikkide arvu. Need ei ole seotud ühegi isikut tuvastava teabega. Teabe eesmärk on suundumuste analüüsimine, saidi haldamine, kasutajate liikumise jälgimine veebisaidil ja demograafilise teabe kogumine.

Küpsised ja veebimajakad

Nagu iga teine veebisait, kasutab Pragmatic Play küpsiseid. Neid küpsiseid kasutatakse teabe, sealhulgas külastajate eelistuste ja veebisaidi lehtede salvestamiseks, mida külastaja külastas või külastas. Seda teavet kasutatakse kasutajate kogemuse optimeerimiseks, kohandades meie veebilehe sisu vastavalt külastaja brauseri tüübile ja/või muule teabele.

Privaatsuspoliitika

Võite vaadata seda loendit, et leida iga Pragmatic Play reklaamipartneri privaatsuspoliitika.

Kolmandate osapoolte reklaamiserverid või reklaamivõrgud kasutavad tehnoloogiaid, nagu küpsised, JavaScript või veebimajakad, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja linkides, mis kuvatakse teenuses Pragmatic Play ja mis saadetakse otse kasutajate brauserisse. Kui see juhtub, saavad nad teie IP-aadressi automaatselt. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja/või külastatavatel veebisaitidel kuvatava reklaamisisu isikupärastamiseks.

Pange tähele, et Pragmatic Playl ei ole juurdepääsu ega kontrolli nendele küpsistele, mida kasutavad kolmandatest osapooltest reklaamijad.

Kolmanda osapoole privaatsuspoliitika

Pragmatic Play privaatsuspoliitika ei kehti teistele reklaamijatele ega veebisaitidele. Seetõttu soovitame teil üksikasjalikuma teabe saamiseks tutvuda nende kolmandate osapoolte reklaamiserverite vastavate privaatsuseeskirjadega. See võib sisaldada nende tavasid ja juhiseid teatud valikutest loobumise kohta.

Saate küpsised keelata oma brauseri individuaalsete valikute kaudu. Täpsema teabe saamiseks küpsiste haldamise kohta konkreetsete veebibrauseritega leiate selle brauserite vastavatelt veebisaitidelt.

Laste teave

Teine osa meie prioriteedist on laste kaitse lisamine Interneti kasutamise ajal. Julgustame vanemaid ja eestkostjaid oma veebitegevust jälgima, selles osalema ja/või jälgima ja juhendama.

Pragmatic Play ei kogu alla 13-aastastelt lastelt teadlikult isikut tuvastavat teavet. Kui arvate, et teie laps esitas meie veebisaidil sellist teavet, soovitame teil meiega viivitamatult ühendust võtta ja anname endast parima, et eemaldada selline teave meie registritest.

Ainult veebipõhised privaatsuspoliitikad

Meie privaatsuspoliitika kehtib ainult meie veebitegevuste kohta ja kehtib meie veebisaidi külastajate kohta seoses teabega, mida nad Pragmatic Plays jagavad ja/või koguvad. See poliitika ei kehti teabe kohta, mida kogutakse võrguühenduseta või muude kanalite kaudu peale selle veebisaidi.

Nõusolek

Meie veebisaiti kasutades nõustute käesolevaga meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega.

Võtke meiega juba täna ühendust,
et arutada teie küberturvalisuse vajadusi

Oleme siin, et aidata teil kaitsta oma ettevõtet küberohtude eest.

Vajutades nupule "saada", nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja teenuse kasutamise tingimustega.