bg

Kasutustingimused

Meie teenuste ja veebisaidi kasutustingimused

1. Tingimused

Sellele veebisaidile, millele pääseb juurde http://1wincybersec.com/ kaudu, nõustute järgima neid veebisaidi kasutustingimusi ja nõustute, et vastutate lepingu eest kõigi kohaldatavate kohalike seadustega. Kui te mõne nende tingimustega ei nõustu, on teil sellele saidile juurdepääs keelatud. Sellel veebisaidil olevad materjalid on kaitstud autoriõiguse ja kaubamärgiseadusega.

2. Kasutage litsentsi

Lubatakse ajutiselt alla laadida üks koopia materjalidest Pragmatic Play LLC veebisaidilt ainult isiklikuks, mitteäriliseks ajutiseks vaatamiseks. See on litsentsi andmine, mitte omandiõiguse üleandmine ja selle litsentsi alusel ei tohi te:

  • materjale muuta või kopeerida;
  • kasutada materjale mis tahes ärilistel eesmärkidel või mis tahes avalikuks väljapanekuks;
  • proovige pöördprojekteerida mis tahes Pragmatic Play LLC veebisaidil sisalduvat tarkvara;
  • eemaldada materjalidelt kõik autoriõiguse või muud omandiõigusega seotud märked; või
  • materjalide üleandmine teisele isikule või materjalide "peegeldamine" mõnes teises serveris.

See võimaldab Pragmatic Play LLC-l lõpetada nende piirangute rikkumise korral. Lõpetamisel lõpetatakse ka teie vaatamisõigus ja peate hävitama kõik teie valduses olevad allalaaditud materjalid, olgu need siis trükitud või elektroonilisel kujul.

3. Vastutusest loobumine

Kõik Pragmatic Play LLC veebisaidil olevad materjalid on esitatud "nagu on". Pragmatic Play LLC ei anna mingeid garantiisid, olgu see siis otsene või kaudne, seega tühistab kõik muud garantiid. Lisaks ei esita Pragmatic Play LLC mingeid kinnitusi oma veebisaidil olevate materjalide kasutamise täpsuse või usaldusväärsuse kohta ega muul viisil selliste materjalide või selle veebisaidiga lingitud saitidega seotud kohta.

4. Piirangud

Pragmatic Play LLC või selle tarnijad ei vastuta kahjude eest, mis tekivad Pragmatic Play LLC veebisaidil olevate materjalide kasutamisest või võimetusest kasutada, isegi kui Pragmatic Play LLC-d või selle veebisaidi volitatud esindajat on teavitatud suuliselt või sellise kahju tekkimise võimaluse kohta. Mõned jurisdiktsioonid ei luba piirata kaudseid garantiisid ega piirata vastutust juhuslike kahjude eest, need piirangud ei pruugi teie puhul kehtida.

5. Muudatused ja vead

Pragmatic Play LLC veebisaidil ilmuvad materjalid võivad sisaldada tehnilisi, trüki- või fotograafilisi vigu. Pragmatic Play LLC ei luba, et ükski sellel veebisaidil olev materjal on täpne, täielik või ajakohane. Pragmatic Play LLC võib oma veebisaidil olevaid materjale igal ajal ette teatamata muuta. Pragmatic Play LLC ei võta endale mingeid kohustusi materjale värskendada.

6. Lingid

Pragmatic Play LLC ei ole kõiki oma veebisaidiga lingitud saite üle vaadanud ega vastuta ühegi sellise lingitud saidi sisu eest. Mis tahes lingi olemasolu ei tähenda, et Pragmatic Play LLC on saidi heaks kiitnud. Mis tahes lingitud veebisaidi kasutamine on kasutaja enda riisikol.

7. Saidi kasutustingimuste muudatused

Pragmatic Play LLC võib neid oma veebisaidi kasutustingimusi igal ajal ilma ette teatamata muuta. Seda veebisaiti kasutades nõustute järgima käesolevate kasutustingimuste kehtivat versiooni.

8. Teie privaatsus

Palun lugege meie privaatsuspoliitikat.

9. Kohaldatav seadus

Kõik Pragmatic Play LLC veebisaidiga seotud nõuded on reguleeritud ee seadustega, arvestamata selle kollisiooninorme.

Võtke meiega juba täna ühendust,
et arutada teie küberturvalisuse vajadusi

Oleme siin, et aidata teil kaitsta oma ettevõtet küberohtude eest.

Vajutades nupule "saada", nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja teenuse kasutamise tingimustega.